Dřevostavby svépomocí

Chtěli byste si domeček svých snů postavit vlastníma rukama? Pak jste si jistě na internetu vyhledali spoustu rad, jak na to.

Dřevostavba je typ domku, který je ideální i pro stavbu svépomocí, proto pokud si necháte poradit od odborníků, jistě bude konečný výsledek podle Vašich představ.

Jaký je nejlepší postup? Firma DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o. nabízí zájemcům možnost stát se na pár dní členy jejího týmu. Pokud na to obětujete pár dní dovolené, určitě neprohloupíte, protože se naučíte, jak se tvoří překlady, jak se spojují stěny, kde probíhá ve stěnách největší zatížení a jak se vyvarovat deformací a dozvíte se další praktické věci, které na internetu nenajdete.

Firma Vám poskytne i kontakty na vhodné materiály, díky kterým Vás dřevostavba nevyjde zbytečně draho.

Vzhledem k tomu, že nejnáročnější z celé stavby je hrubá stavba, doporučujeme nechat tuto základní část na zkušených odbornících. Položí Vám základovou desku, postaví stěny s jednostranným záklopem OSB deskou, strop, konstrukci střechy s krovy, difůzní folií a dvojitým laťováním. Vznikne tak kvalitní základní stavba, která bude odolávat povětrnostním vlivům.

Vy se potom můžete věnovat pokrytí střechy, vatování stěn a objednat si vybraná okna.