Dřevostavba na klíč

Mnoho firem v dnešní době nabízí vystavění dřevostavby na klíč a některé z nich dokonce garantují, že nepřevýší předem dohodnutou maximální částku za stavbu.

Firma DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o. nabízí vystavbu dřevostavby na klíč do 1 milionu korun. Za tuto cenu dostanete technologicky perspektivní dům, u kterého není nižší cena na úkor kvality stavby, komfortu bydlení ani budoucí hodnoty domu. Cena realizace je ve standardu garantována  do konce roku 2013 a tato firma nabízí i možnost úvěru na celou částku za stavbu.

V ceně je založení a stavba na klíč, při použití technologie: difůzně uzavřená skladba stěny. V případě, že si budete přát např. některé vnitřní prvky (jako podlahy, koupelnu nebo výmalbu) realizovat sami, cena může být samozřejmě ještě nižší. Celková částka zahrnuje také projekt pro stavební povolení.

Kompletní postavení dřevostavby trvá maximálně 5 měsíců od zahájení stavby. V ceně není zahrnuto postavení základů, které obvykle  vychází od 140 – 180 tisíc Kč, a platného DPH.

V případě, že požadujete pouze postavení hrubé stavby nebo naopak jen provést dokončovací úpravy, lze si objednat i pouze tyto práce.

Vybrat si můžete např. rodinný dům na klíč Milano, který nabízí 3 varianty bungalovů a 12 variant patrového domu. Nebo dům na klíč Žofie, u kterého můžete vybírat z 6 variant bungalovů a 9 variant patrového domu. Dále jsou v nabídce typy Dáda, Berta a Alice. Doporučujeme také jako vybavení  kožené sedací soupravy nebo postele.